Drodzy Studenci,
serdecznie Was witam i zapraszam do Biblioteki Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją (sala 21-22).

         Czeka tu na Was bogaty, wielojęzyczny księgozbiór, który z całą pewnością zaspokoi Wasze edukacyjne potrzeby i pomoże w studiowaniu na wybranym przez Was kierunku. Do Waszej dyspozycji są też przygotowane stanowiska komputerowe i źródła elektroniczne.

         Aby zapisać się do biblioteki należy wziąć udział w obowiązkowym szkoleniu bibliotecznym online – kurs będzie dostępny na Platformie Zdalnej Edukacji od 8 października 2021 r. Proszę też o wpłacenie kwoty 6 zł na konto bankowe (60 1050 1230 1000 0002 0211 3056 ; Politechnika Śląska ; Tytułem: Imię i Nazwisko, opłata za Kartę biblioteczną RIBEK).

Po zaliczeniu szkolenia bibliotecznego proszę aktywować swoje konto w bibliotece. Po trzech dniach po aktywowaniu konta będzie do odbioru Karta biblioteczna.

         Wszystkie informacje dotyczące funkcjonowania biblioteki: godzin otwarcia, regulaminu, zasad korzystania z katalogu znajdziecie na stronie internetowej biblioteki. Jeżeli będziecie mieć inne pytania dotyczące działalności biblioteki czy też problemy z dotarciem i wyborem lektur zwróćcie się z tym do bibliotekarza. Z pewnością Wam pomoże!
Do zobaczenia!

IBUK Libra 2021

Zapraszam do korzystania z platformy książek elektronicznych IBUK Libra

Aktualna oferta, dedykowana wykładowcom i studentom Instytutu Badań nad Edukacją i Komunikacją,

obejmuje książki z zakresu języków obcych, pedagogiki i psychologii.

Dostęp do bazy jest możliwy z komputerów w sieci Politechniki Śląskiej oraz zdalnie.

Aby skorzystać z platformy IBUK Libra oraz innych baz, z dostępem ograniczonym do sieci uczelnianej, należy wybrać link z listy alfabetycznej znajdującej się na stronie Biblioteki w zakładce E-źródła. Każda z tych baz ma indywidualny link, po kliknięciu którego pojawia się okno do logowania.

Przy logowaniu należy podać:

- login, czyli nazwa użytkownika w domenie polsl.pl lub student.polsl.pl, 
  np. Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

- oraz hasło do konta pocztowego.

© Copyright 2022 Instytut Badań nad Edukacją i Komunikacją - BIBLIOTEKA. All Rights Reserved.